Nissan Juke
1.0 DIG-T Premiere Edition | Trekhaak | Automaat | Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 16.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.950,-
LEASEPRIJS: € 279,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan Juke |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 DIG-T Premiere Edition | Trekhaak | Automaat | Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 3 januari 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 93.003 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-947-XK |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 86 kw / 117 pk |
| Laadvermogen: | 549 kg |
| Gewicht: | 1.176 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.725 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 638 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor met correctie
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- Afneembare trekhaak
- afwijkende dakkleur
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- audio installatie
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED mistlampen
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- regensensor
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- verwarmde voorruit
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor